top of page

SUMATİC

İlgili mevzuat hükümlerine göre tasarlanmış, hangi gıda maddesine ne kadar miktar dozajlama yapılacağı bu yönetmelikteki standartlara göre belirlenmiş, kullanıcıların bu içeceklere kendi şişeleriyle kolayca ve ekonomik olarak ulaşabilmesi amacıyla ortaya çıkmış bir otomattır. 

Sumatic ilk olarak şebeke suyunu filtrelemekte ve akabinde suyu depolamakta, depoladığı suya, vücudu toksik kimyasallar ve sigara dumanı gibi kirleticilerden kaynaklanan hasara karşı koruyabilen bir kaç antioksidandan birisi olan C vitamini (askorbik asit) dozajlama yaparak üretime başlamıştır. 

thumbnail_IMG_0268.jpg

HAKKIMIZDA

Kalitede Güvence

Plain Water

SUMATIC ARITMA TEKNOLOJİLERI

Tanınmış bir sektör lideri olarak, yerel ya da küresel, küçük ya da büyük, her ölçekte müşteriyle çalışmaya alışkınız. Sıra dışı kalite firmamızın temelini oluşturmakla kalmaz, hangi malzemelerin satın alınacağından tutun müşterilerimize en iyi hizmeti nasıl vereceğimize kadar tüm kararlarımıza da yön verir.


Rekabetçi bir alanda hizmet verdiğimiz için bizi ortalamanın üzerinde tutacak teknoloji ve araştırma faaliyetlerine sürekli yatırım yapıyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız bizim başarımızın güvencesi olduğu kadar sizin memnuniyetinizin de garantisidir.

pexels-canva-studio-3194518.jpg

EKİBİMİZ

Kendi bünyemizde yer alan makine mühendisleri, yazılım mühendisleri ve tasarımcılar ile en doğru çözümleri sunuyoruz. İşbirliklerimiz ve yenilikçi hedeflerimiz ile çözüm odaklı bir disiplinle çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin isteklerine göre değişiklikler ve iyileştirmeler sağlıyoruz.

Image by Marvin Meyer

İŞİMİZİN ARKASINDAYIZ

İşimiz uzmanlık ve teknoloji hakimiyeti ve deneyim gerektiriyor. Çalışanlarımız her defasında işe yarayan, tecrübeyle sabit bir teknik geliştirdiler; bu tekniğin neleri kapsadığını en ince ayrıntısına kadar sizinle paylaşacağız.  Sorularınız varsa, servis temsilcilerimizden biriyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

bottom of page